45%
30%
15%
10%
0380 5421500-4905 4906
tto@duzceteknopark.com.tr
Düzce Çocuk Teknopark 2.Dönem Başladı
Düzce Çocuk Teknopark 2.Dönem Başladı

Düzce Çocuk Teknopark  2.Dönem Başladı

Düzce Çocuk Teknopark Genç Beyinlerle Buluşmaya Devam Ediyor!

 

Üniversitemiz ve Düzce Teknopark işbirliğiyle gerçekleştirilen Düzce Çocuk Teknopark Yaz Okulu 2. Dönem Eğitim Programı, 21 öğrencisi ile eğitimlerine başladı.

İlkokul 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri ile ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik olmak üzere iki grup şeklinde hazırlanan ve 3 hafta sürecek olan eğitim programının ilk günü, alanında uzman akademisyenlerimiz ve Düzce Teknopark çalışanlarının öğrencilerle tanışmasıyla başladı. Sonrasında eğitim programına yönelik hazırlanan sınıf ve laboratuvar ortamlarında verilen eğitimlerle devam etti.

Robotik, Kodlama, Laboratuvar, Sanat-Tasarım, Sosyal Girişimcilik, Güvenli Yaşam ve İlk Yardım ile bütünleştirilmiş, çağdaş öğrenme kuramlarıyla çocukların ilgi ve taleplerine göre hazırlanmış olan Düzce Çocuk Teknopark’ın ikinci dönem eğitim programı ile öğrenciler, öğrenmenin eğlenceli yönünü keşfedecekler.

Genç beyinlere analitik düşünceyi aşılamayı amaçlayan Düzce Teknopark, öğrencilerin becerilerini, yeteneklerini ve hayal güçlerini geliştirerek onları geleceğe hazırlıyor.